Přihlášení
Navigace: Produkty Peat COSMETIC - Rašelinové koupele / Katalog / Bylinné koupele / Bylinná koupel pro problematickou pleť 2 x 100 ml

Bylinná koupel pro problematickou pleť 2 x 100 ml

Přírodní bylino - rašelinová koupel z měsíčku, řepíku, heřmánku a rašeliny obsahuje účinné látky, které stimulují regenerační procesy v pokožce a napomáhají zklidnění problematické pleti se sklonem k podráždění. Kromě příjemné relaxační koupele si však můžete pomocí výluhu z bylin a rašeliny vytvořit snadno a rychle hojivého pomocníka , který Vám pomůže zmírnit nepříjemné projevy kožních onemocnění. ZAVÁDĚCÍ CENY!
Dostupnost: Ano
Čárový kód: 8594019504014
Vaše cena: 218,00 Kč s DPH
Ceny platné pro Českou republiku a Slovenskou republiku
 

Návod k použití:

Aplikace do vany:

Obsah lahvièky 100ml pøidejte pøi napouštìní vany do koupele a promíchejte. Pro optimální efekt doporuèujeme teplotu vody 35-39°C a dobu pùsobení 10-20 minut.

Aplikace lokální:

Staèí v malé mistièce smíchat bylinou koupel s vlažnou vodou v pomìru 1:3 . Pomocí vatového tampónku dále naneseme bylinou koupel na postižená místa a necháme pùsobit 10 minut, poté opláchneme èistou vodou a osušíme èistým ruèníkem. Tento postup mùžete opakovat každý den. Nezapomeòte však, že úèinek bylin je vždy patrný až po delší dobì pravidelného používání.

Ingredient: Aqua, Calendula Officinalis Extract , Agrimonia Eupatoria Extract , Chamomilla Recutita Extract , Peat Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide.

Množství: ks
Nově
Bylinná koupel pro problematickou pleť 2 x 100 ml
BALNEO PEAT COSMETIC
Domácí rašelinové koupele
Rašelina a.s.
Na Pískách 488, 392 01 Soběslav

www.raselina.cz
[ T ] +420 381 205 309 – 310

[ E ] eshop@balneopeat.cz

[ W ] www.balneopeat.cz
Odebírání novinek